+48 601 766 538

Nagrobki Tablici i krzyże nagrobkowe

wysokiej jakości nagrobki

najlepsze surowce

16 lat na rynku ...

O firmie


Firma nasza jako przedsiębiorstwo rodzinne powstała w roku 1990. Od z górą 16 lat zajmujemy się wykonywaniem nagrobków i grobowców z naszych wzorów oraz na indywidualne zamówienia i projekty Klientów. Wykonujemy także elementy kamienne dla budownictwa: min. parapety okienne, schody, kominki, blaty kuchenne, elementy elewacji budynków.

 

Jako surowiec wykorzystujemy różne rodzaje kamieni naturalnych - marmury, granity, sjejnity, gnejsy, labradory i piaskowce. Dysponujemy pełnym asortymentem granitów krajowych i importowanych. Właściwości kamieni naturalnych gwarantują, że w miarę upływu czasu wyrób nabiera szlachetnego charakteru a wartość użytkowa pozostaje na stale wysokim niezmiennym poziomie.

 

Od lat nasze wysiłki idą w kierunku ulepszenia jakości świadczonych przez nas usług oraz dostosowania ich do zmieniających się okoliczności i potrzeb naszych zleceniodawców. Staramy się stale wzbogacać naszą ofertę o nowe wzory i propozycje.

 

Dysponujemy pełnym asortymentem granitów krajowych i importowanych. Jesteśmy konkurencyjni w cenach , realizacja zamówień następuje w ściśle z góry określonym terminie. Dowóz nagrobków i elementów budowlanych transportem firmowym do 50 km jest bezpłatny. Dojazd do klienta w celu ustalenia wyglądu nagrobka bezpłatny.

 

Przyszłość naszej firmy jest oparta na doświadczeniu, solidności i zaufaniu jakim dażą nas nasi Klienci. Daje nam to możliwości rozwoju i doskonalenia się w branży kamieniarskiej a co za tym idzie świadczenia świadczenia usług na bardzo wysokim poziomie.

 

Zapraszamy do współpracy.

 

skontaktuj się z nami


WYSOKIEJ JAKOŚCI PRODUKTY

Wszystkie nasze produkty wytwarzamy tylko z najelpeszychi najtrwalszych materiałów.

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE FIRMY

Nasz firma powstała w roku 1990, od ponad 16 nie przerwanie działamy w branży kamieniarskiej

SETKI ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Setki zadowolonych klientów, oraz wykonaych projektów na terenie całej Polski.

Logo mapa